Порядок прийому дітей

до дошкільного навчального закладу

З метою забезпечення виконання норми статті 39-1 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», наказу Міністерства охорони здоров'я України від 26.01.2018 №157 «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства охорони здоров'я України», листа Міністерства охорони здоров'я України від 29.03.2018 № 111-01/89 «Міністерству освіти і науки України» управління освіти і науки відкликає лист 06.03.2018 № 03-14-365 «Щодо зарахування дітей до закладу дошкільної освіти».

Разом з тим інформуємо, що відповідно до Положенням про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305 (зі змінами) (далі - Положення) прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється завідувачем.

Прийом дітей проводиться на основі поданих документів:

• заяви батьківабо осіб, які їх замінюють,
  • свідоцтва про народження дитини,
  • документів, що підтверджують пільгу на позачергове або першочергове зарахування дитини до закладу,
  • медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти,
  • довідки про проведені щеплення, зазначені у формі первинної облікової документації №063/о «Карта профілактичних щеплень».

Зарахування та прийом до дошкільного навчального закладу дітей, батьки яких відмовляються від щеплень, або ж якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв'язку з медичними протипоказаннями, вирішується лікарсько-консультативною комісією при закладі охорони здоров'я, про що надається відповідний висновок.

Створено за допомогою Webnode