Матеріально- технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

Мартинівський дошкільний начальний заклад "Усмішка" Чорноострівської селищної ради розташований у  цегляній одноповерховій будівлі за адресою: 31310, Хмельницької області, Хмельницького району, село Мартинівка, вулиця Центральна, 35. Заклад функціонує з грудня 2011 року. Є комунальною власністю Чорноострівської селищної ради. Проектна потужність - 30 місць. На сьогодні функціонує 1 різновікова група, для дітей віком  від 3 до 6 (7) років. Загальна чисельність дітей на 01.09.2021 р.- 12 чоловік. Заклад дошкільної освіти має всі необхідні умови, які відповідають  санітарно-гігієнічним, педагогічним та естетичним вимогам. Будівля установи має загальну площу 185,6 м2. Заклад має власне опалення, холодне та гаряче водопостачання, каналізацію, відповідно оснащені групові та службові приміщення. У будівлі ДНЗ розміщені: 1 групова кімната, 1 спальна кімната, 1 кабінет,  кухня, коридор, санвузол та комора. Заклад розташований на земельній ділянці 0,35 Га, яка включає  ігровий майданчик з малими формами  для організації  ігор та прогулянок з дітьми.                                                                                                     В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м'яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є сучасне розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей цікаві навчально-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників. Наявний спортивний куточок, спортивний інвентар, музичний центр, акустична колонка. Для задоволення потреб художньо-естетичного напрямку освітньої діяльності придбані різні види театру: ляльковий, пальчиковий.                                   Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним та холодильним обладнанням. В дошкільному закладі є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників.                                                                                    Обладнання та оснащення навчально-виховного процесу у дошкільному закладі здійснюється відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту", Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, Типового переліку обов'язкового обладнання навчально-наочних посібників та іграшок у дошкільних навчальних закладах, затвердженого наказом МОН України від 11.09.2002 року №509, методичних рекомендацій "Підбір і використання іграшок для дітей раннього віку у дошкільних навчальних закладах" від 17.03.2006 року № 1/9-153.

Створено за допомогою Webnode